+48 795 725 727

Logo Logo Love Decor

Wypożyczalnia dekoracji weselnych i ślubnych Warszawa

Wazon ażurowy złoty

LoveDecor to internetowa wypożyczalnia dekoracji weselnych i bankietowych. Jeśli potrzebujecie ozdób na ważne uroczystości, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Niezależnie od okazji. Dysponujemy dekoracjami, wśród których znajdują się modne podtalerze, obrusy cekinowe, świeczniki w różnym stylu a także wazony i wysokie postumenty na kompozycje kwiatowe. Nasze dekoracje wypożyczamy parom młodym, konsultantom ślubnym, florystom i dekoratorom ślubnym. Do grona klientów wypożyczalni należą również hotele, restauracje a także firmy eventowe organizujące uroczyste przyjęcia.

Przykład dekoracji ślubnej złota

Dekoracje na wesela i przyjęcia cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego zachęcamy do ich rezerwacji odpowiednio wcześniej. Zamówienia przyjmujemy mailem, następnie podpisywana jest umowa. Dekoracje dostarczamy kurierem pod wskazany adres. Chcąc wyjść naszym klientom naprzeciw, zamawiamy kuriera również po ich odbiór, który ma miejsce przeważnie pierwszego dnia roboczego po uroczystości, chyba że umówimy się inaczej. Nasze dekoracje można odebrać i zwrócić również osobiście w Warszawie lub Piasecznie.

Wazony przeźroczyste

Jesteśmy gotowi pomóc Wam przy organizacji wesela lub przyjęcia. Dlatego w każdej chwili można się z nami skontaktować i zapytać o szczegóły współpracy lub poradę w sprawie dekoracji. Do każdego naszego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z sercem. Chcemy, abyście nie tylko Wy - nasi klienci - zapamiętali ten dzień na zawsze, ale również Wasi goście. Dzień, w którym dwóch ludzi łączy się ze sobą na zawsze jest pełen pięknych chwil. Wiemy, jak ważne są organizacja i przygotowania w tym niepowtarzalnym dniu. Zapewniamy, że dostarczone przez nas dekoracje wpasują się w każdą wymarzoną przez Was kompozycję. Zapraszamy do LoveDecor. My wierzymy, że piękno tkwi w szczegółach.

LoveDecor
Wypożyczalnia dekoracji

04-685 Warszawa ul. Pielęgniarek 20

mBank: 16 1140 2004 0000 3202 7883 9766