+48 795 725 727

Logo Logo Love Decor

Wypożyczenie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni i kontaktu z nami. Podajcie nam datę uroczystości, rodzaj i ilość dekoracji a my potwierdzimy ich dostępność i podamy koszty wysyłki.
Zamówienia składane są na adres mailowy kontakt@lovedecor.pl

Następnym krokiem jest podpisanie umowy wypożyczenia. Określa ona szczegóły wynajmu min. termin wypożyczenia, warunki płatności w tym zadatek i kaucje, ewentualnie koszty czyszczenia dekoracji po wynajmie, warunki wysyłki i zwrotu towaru. Zawarcie umowy wraz z wpłatą zadatku stanowi gwarancję rezerwacji dekoracji w wybranym terminie. Pozostałe koszty wypożyczenia płatne są dopiero kilka dni przed uroczystością.

W przypadku zamówień składanych na krócej niż 10 dni przed uroczystością, przy zawarciu umowy pobieramy pełną kwotę wypożyczenia.

Dopuszczamy możliwość modyfikacji zamówienia +15%/-15%. W tym celu prosimy o kontakt najpóźniej 10 dni przed uroczystością.

Dekoracje wysyłamy kurierem. Trafiają one w ustalone miejsce najpóźniej na jeden dzień przed uroczystością. Pierwszego dnia roboczego po uroczystości prosimy o ich odesłanie. Dbając o Waszą wygodę, to my zamawiamy kuriera, który odbierze dekoracje. Wystarczy spakować je w oryginalne opakowania i przygotować do odbioru. Dekoracje można również odebrać i zwrócić osobiście w Warszawie.
Dekoracji szklanych nie wysyłamy kurierem, można je odebrać osobiście.

Podczas użytkowania dekoracje mogą ulec zabrudzeniu. Przy podpisywaniu umowy dajemy Wam wybór zwrotu dekoracji w stanie wyczyszczonym lub skorzystania z opcji czyszczenia dekoracji przez nas.

Dbamy o to, aby nasze dekoracje były jak najlepszej jakości. Dekoracje stanowią przedmiot wielokrotnego użytku i chcemy, aby jak najdłużej posłużyły naszym klientom. Dlatego prosimy o ich właściwe użytkowanie i zwrot w nienaruszonym stanie. Przy wypożyczeniu pobieramy kaucje, która jest zwracana jeśli dekoracje wrócą do nas w stanie nienaruszonym i w ustalonym terminie. W innym przypadku dokonujemy potrąceń z kaucji. Za zniszczenie lub zdekompletowanie dekoracji obciążamy kwotą zakupu nowego towaru.

LoveDecor
Wypożyczalnia dekoracji

04-685 Warszawa ul. Pielęgniarek 20

mBank: 16 1140 2004 0000 3202 7883 9766