+48 501 788 071

Logo Logo Love Decor

O firmie

kompozycja kwiatowa

LoveDecor to firma powstała z zamiłowania do branży ślubnej i pięknych dekoracji. W naszej ofercie znajdują się produkty do aranżacji przyjęć weselnych, eleganckich bankietów i innych uroczystości. Wypożyczamy dekoracje, które ozdobią Wasze przyjęcie i sprawią, że będzie ono wyjątkowe.

Wypożyczenie dekoracji stanowi alternatywę do ich kupowania. Przede wszystkim jest rozwiązaniem prostym i zajmuje mało czasu. Nie wymaga przeszukiwania internetu i ofert sklepów stacjonarnych, aby skompletować wymarzone dekoracje. Wszystko znajdziecie w jednym miejscu. Wystarczy wybrać produkty, które Wam się podobają i skontaktować z nami.
Wypożyczenie jest również rozwiązaniem tańszym niż zakup nowych dekoracji. Niewielkim kosztem możecie sprawić, że Wasze przyjęcie będzie oryginalne i wyjątkowe. Po samej uroczystości dekoracje wystarczy odesłać do nas.

kompozycja kwiatowa

Oferta LoveDecor skupiona jest na dekoracji stołów. Posiadamy cekinowe obrusy i bieżniki w różnych kolorach, eleganckie podtalerze, stojaki na kwiaty, wazony a także świeczniki i numeracje stołów.

Dużą uwagę poświęcamy parom młodym, które przygotowując uroczystość weselną szukają eleganckich i niepowtarzalnych dekoracji. Pomagamy i doradzamy, ponieważ rozumiemy jak ważna jest organizowana przez Was uroczystość. Jeśli sami organizujecie przyjęcie i nie macie pomysłu na motyw przewodni, doradzamy dobór dekoracji. Naszą ofertę dedykujemy również firmom dekoratorskim i florystycznym. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą satysfakcją.

LoveDecor
Wypożyczalnia dekoracji

Województwo Mazowieckie

ING: 10 1050 1025 1000 0092 6054 6453